Szkoła widziana oczami dziecka

Szkoła widziana oczami dziecka

?Szkoła widziana oczami dziecka? to wewnątrzszkolny projekt na bazie, którego powstał film o naszej szkole:
? koordynator projektu - p. Małgorzata Wagner
? grupa badawcza - uczniowie klas 5 i 6
? realizacja filmu - uczniowie klas 6: Maja Łyskawka, Weronika Pisarkiewicz, Patrycja Błaszczyk, Łucja Puta, Szymon Kacprzak, Iga Olczyk, Jakub Stachecki, Maja Podsiadła, Dominik Dziuda, Julia Malicka
? montaż filmu: p. Sebastian Dominiak, p. Małgorzata Wagner

W ramach projektu uczniowie klas 5 i 6 wypowiedzieli się na temat - Jak postrzegają swoją szkołę? Wypowiedzi uczniów zostały podsumowane oraz upublicznione dyrektorowi szkoły i radzie pedagogicznej. Podsumowaniem projektu jest film nakręcony przez wybranych uczniów klas 6. Zawiera on treści pochodzące z wypowiedzi uczniów z grupy badawczej.

Bardzo dziękujemy uczniom za szczere wypowiedzi na temat SP3. Ich analiza posłuży nam do poprawy jakości pracy naszej szkoły.

Życzymy miłego odbioru filmu - Małgorzata Wagner