KAMPANIA PROFILAKTYCZNA

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

KAMPANIA PROFILAKTYCZNA

„ Bezpieczn@ więź”
28 lutego 2018 uczniowie klas VI i VII wzięli udział w kampanii mającej na celu uwrażliwienie na zagrożenia w sieci Internet, ze szczególnym zwróceniem uwagi na zjawiska cyberprzemocy i uwodzenia w sieci. Zajęcia prowadzone były przez przedstawiciela Komendy Miejskiej w Łodzi oraz uczennice XVIII Liceum Ogólnokształcącego z klas mundurowych.

{gallery cols=2 }artykuly/2018/20180228_pro{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".