DRZWI OTWARTE W NASZEJ SZKOLE

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

DRZWI OTWARTE W NASZEJ SZKOLE

1 marca odbyły się Drzwi Otwarte adresowane do przyszłorocznych pierwszaków. Gościliśmy dzieci z przedszkoli oraz ich rodziców. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji. Dzieci uczestniczyły w grze terenowej, która polegała na wykonywaniu różnorodnych zadań, zwieńczeniem, których było zdobycie certyfikatu „Odkrywca Trójki”. Wszystkie dzieci wzorowo wykonały stawiane przed nimi zadania i fantastycznie się bawiły.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2018/20180301_do{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".