Cyfrowobezpieczni - warsztaty

Cyfrowobezpieczni - warsztaty

21 i 22 lutego 2018 roku w naszej szkole odbyły się  warsztaty dla klas IV b, e i VI c, nt. Bezpieczeństwa w internecie. Warsztaty w naszej szkole prowadził pan Maciej Dowgiel, który w sposób ciekawy przedstawiał zagrożenia płynące z internetu. W zagadnieniu bezpiecznego internetu zostali przeszkoleni nauczyciele i chętni rodzice. CYBERNAUCI to projekt szkoleniowy realizowany przez fundację Nowoczesna Polska.  Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa korzystania z sieci przez dzieci i młodzież, a także ich rodziców, opiekunów i nauczycieli.

{gallery cols=2 }artykuly/2018/20180221_cyb{/gallery}