Konkurs Mitologiczny 2018

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Konkurs Mitologiczny 2018

„O to chodzi jedynie, By naprzód wciąż iść śmiało…” "Odys" Leopold Staff

W tym roku w konkursie mitologicznym „Bliżej antyku” ponownie stanęli do rywalizacji o laur zwycięstwa uczniowie klas V. Trzy zespoły zaprezentowały swe umiejętności plastyczne, teatralne i wykazały się wiedzą o starożytności. Wszystkich zachwyciły scenki wybranych mitów greckich – „Orfeusz i Eurydyka”, „Jabłko niezgody” oraz „Demeter i Kora”. Jury oceniło efektowne stroje bogów i boginek. W części teoretycznej uczestnicy zmagali się z zadaniami, które znacznie wykraczały poza program nauczania.

Konkurs po raz kolejny pokazał, jak dużym zainteresowaniem cieszy się wśród naszych uczniów starożytność. Rywalizacja zakończyła się zwycięstwem drużyny z klasy 5b.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2018/20180319_mit{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".