III Międzyszkolny Turniej Karate - wyniki

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

Karate - clipart 12 kwietnia 2018 roku byliśmy gospodarzami III Międzyszkolnego Turnieju Karate Szkół Podstawowych pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego i Prezydenta Miasta Łodzi. Z tej okazji zaszczycili nas swoją obecnością dostojni goście z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, z Urzędu Miasta Łodzi, a także trenerzy, sędziowie i rodzice.

Współorganizatorem zawodów był Klub Sportowy „Olimp” i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3. Nasza placówka otrzymała środki finansowe z budżetu Miasta Łodzi w ramach promocji oświaty, które zostały przeznaczone na nagrody dla uczestników.

Do turnieju zostało zgłoszonych 100 zawodników z 16 szkół, a uczniowie rywalizowali w 22 kategoriach (kumite, kata).

Jesteśmy bardzo dumni, ponieważ nasi reprezentanci zajęli I miejsce w klasyfikacji generalnej (kategoria kumite). A oto medaliści:

VIII miejsce – Szkoła Podstawowa nr 152

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w turnieju, a opiekunom za przygotowanie zawodników. Gratulujemy zwycięstwa i już dziś zapraszamy na IV Międzyszkolny Turniej Karate Szkół Podstawowych w roku 2019. Do zobaczenia!