Bezdomność zwierząt

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Bezdomność zwierząt

W dn 09.03.2018 r uczniowie z klasy IIIe i IIIa uczestniczyli w warsztatach nt. bezdomności zwierząt. Warsztaty były szczególne, gdyż jedną z prowadzących była suczka, która do schroniska trafiła 5 lat temu. Początkowo nadano jej imię Rózia, a z uwagi na wiek"Babka Rózia", jednak pracownicy schroniska uznali, że bardziej elegancko będzie nazywać ją "Babku" i tak zostało. Dzieci  z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w warsztatach i zadawali mnóstwooo pytań :)

{gallery cols=2 }artykuly/2018/20180403_bz{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".