Cyfrowy Niezbędnik Kodowania klasy I

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Cyfrowy Niezbędnik Kodowania klasy I

 Uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w projekcie "Cyfrowy Niezbędnik Kodowania". Celem projektu było testowanie przez uczniów i nauczycieli pakietu edukacyjnego do kształtowania umiejętności kodowania.

Niezbędnik kodowania to środek dydaktyczny pomagający organizować zajęcia dydaktyczne z informatyki z godnie z nową podstawą programową. Jego najistotniejszym elementem była nauka systemu binarnego.

Celem działań jest rozwijanie kreatywności, innowacyjności i przedsiębiorczości. Ważnym elementem jest rozwijanie umiejętności krytycznego i logicznego myślenia, argumentowania i wnioskowania. Cyfrowy Niezbędnik Kodowania pomaga uatrakcyjnić lekcje umożliwia rozwijanie i doskonalenie nabywanych umiejętności, uczy kreatywności logicznego myślenia, pozwala efektywnie rozwiązywać zadania, rozwija umiejętność pracy w zespole, integruje zespół.
 

{gallery cols=2 }artykuly/2018/20180403_cnk{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".