Cyfrowa Pracownia Językowa

Cyfrowa Pracownia Językowa

Uczniowie naszej szkoły od 22 marca korzystają z nowoczesnej Cyfrowej Pracowni Językowej z tablicą interaktywną, laptopem posiadającym oprogramowanie do nauki języka obcego, stanowiskiem dla każdego ucznia wyposażonym w słuchawki, które dają możliwość indywidualnej pracy nauczyciela z każdym uczniem.
Środki finansowe na jej powstanie pozyskaliśmy dzięki zaangażowaniu rodziców, wszystkich pracowników, uczniów i przyjaciół szkoły w projekt Budżet Obywatelski 2017/2018.
Grafika, która zdobi jedną ze ścian pracowni wykonana została przez nauczyciela plastyki p. Iwonę Bobrycz-Kiliś.

{gallery cols=1}artykuly/2018/20181004_pracownia{/gallery}