Jestem bezpieczny w domu, w szkole

Jestem bezpieczny w domu, w szkole

Zwycięzcy turnieju z SP 3 w Łodzi

 Dnia 9 maja 2018r. w naszej Szkole odbyła się IV edycja Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy - „Jestem bezpieczny w domu, w szkole, na ulicy”. Udział w wzięły czteroosobowe reprezentacje klas I ze Szkól Podstawowych nr 3, 24, 36, 120 i 169 z Łodzi. Tegoroczny Turniej po raz kolejny swoim patronatem obieli Prezydent Łodzi i Marszałek Województwa Łódzkiego
Uczestnicy odpowiadali na pytania quizu, brali udział w konkursach – rozwiązywali krzyżówki i zagadki, układali numery alarmowe oraz znaki drogowe z puzzli, wykonywali sygnalizator świetlny. Na zakończenie każdy zespół zaprezentował przygotowaną scenkę dotyczącą bezpiecznych zachowań.
Zmagania uczniów oceniało jury w składzie: Aleksandra Proc (doradca metodyczny z ŁCDiKN), Urszula Podstawek (Urząd Miasta Łodzi), Marek Winnicki z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, Marta Pawik i Aneta Olejniczak z II Komisariatu Komendy Miejskiej w Łodzi.
Po emocjonującej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3, drugie Szkoła Podstawowa nr 169, a trzecie Szkoła Podstawowa nr 120.
Na zakończenie Dyrektor SP nr 3 Pani Małgorzata Cylke oraz jury rozdali puchary, dyplomy i nagrody dla uczestników.

Galeria

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa