Przyjaciele Pandy

Przyjaciele Pandy

Panda z różami Klasa I a naszej szkoły przystąpiła do programu edukacji przyrodniczej Fundacji WWF Polska dla klas I-III szkół podstawowych „Przyjaciele Pandy”. Program edukacyjny „Przyjaciele Pandy” został stworzony z myślą o uczniach szkół podstawowych z klas I-III oraz nauczycielach, którzy chcą w ciekawy sposób przekazywać wiedzę o świecie. Połączenie treści przyrodniczych, polonistycznych, matematycznych oraz  informatycznych z edukacją plastyczną i zabawami wspierającymi aktywność ruchową dziecka umożliwia zaplanowanie atrakcyjnych i angażujących zajęć dla najmłodszych.

{gallery}artykuly/2018/dyplom-panda.jpg{/gallery}