VII WIOSENNY TYDZIEŃ PROMOCJI ZDROWIA

VII WIOSENNY TYDZIEŃ PROMOCJI ZDROWIA

W ramach VII Wiosennego Tygodnia Promocji Zdrowia odbywającego się w dniach od 23 do 27 kwietnia 2018 roku pod hasłem  "WSPÓLNIE NA STRAŻY BEZPIECZEŃSTWA W SZKOLE I W PRZEDSZKOLU". Zadaniem każdej klasy z poziomu 4 – 7 było opracowanie zasad bezpiecznego korzystania z Internetu. Przedstawiciele klas spotkali się i wspólnie wybrali najważniejsze punkty spośród propozycji dostarczonych przez każdą klasę. W ten sposób powstał Kodeks bezpiecznego korzystania z Internetu, który po opracowaniu graficznym zawisł na szkolnym korytarzu.

Działaniem podjętym w ramach Tygodnia Promocji Zdrowia było również stworzenie przez uczniów poszczególnych klas kwiatów przedstawiających korzyści i pułapki, jakie niesie ze sobą nierozważne korzystanie z zasobów Internetu. Uczniowie naszej szkoły bardzo solidnie podeszli do wykonania zadania, potrafili bezbłędnie wykazać plusy i minusy Internetu. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że wypracowane teoretycznie wzorce, będą potrafili zastosować w życiu codziennym.

Galeria

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa