7a na warsztatach w BOK "Rondo"

7a na warsztatach w BOK "Rondo"

 W dniu 29 maja 2018 r. uczniowie klasy 7 a wzięli udział w warsztatach zorganizowanych przez Bałucki Ośrodek Kultury „Rondo” na temat animacji poklatkowej. Warsztaty były w ramach projektu edukacyjnego, realizowanego przez ośrodek kultury, zatytułowanego „Poznaj Bałuty”. Uczniowie tworzyli kilkunastosekundowy fragment filmu w technice animacji poklatkowej. Fragment filmu, jaki sobie grupa wybrała, dotyczył Rynku Bałuckiego.
 Podczas warsztatów uczniowie mieli możliwość zapoznania się z kolejnymi etapami pracy nad filmem właśnie techniką animacji poklatkowej. 20 czerwca, na rynku Manufaktury odbędzie się podsumowanie w/w projektu, gdzie pokazany zostanie cały film jaki powstał podczas realizacji tego  projektu, z pracy wszystkich grup, które wzięły w nim udział.

Galeria

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa