Dzień Rodziny

Dzień Rodziny

W dniu 29 maja 2018r. na boisku szkolnym odbył się Piknik Klasy IA pod hasłem "Dzień Rodziny".
Impreza została przygotowana z dużym zaangażowanie rodziców. Dzieci przygotowały specjalny program dla swoich rodziców w ramach którego zaprezentowały swoje umiejętności i pasje - recytatorskie, wokalne, taneczne, sportowe. W dalszej kolejności swoimi umiejętnościami popisywali się też niektórzy rodzice.
Dzieci brały udział w konkursach wspólnie z rodzicami. Następnie brały udział w zabawach na szkolnym placu zabaw by później skorzystać ze smakołyków przygotowanych przez mamy specjalnie na tę okazję.
Był to mile spędzony wspólnie czas. Impreza wspomogła integrację zarówno dzieci jak i ich rodziców.
 {gallery cols=2}artykuly/2018/piknik-1a{/gallery}