Spotkanie z himalaistą w IIA

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Spotkanie z himalaistą w IIA

W dniu 20 września gościliśmy w naszej klasie Pana Pawła Stempniewskiego, himalaistę. Wiosną tego roku Pan Stempniewski był członkiem wyprawy, której celem było zdobycie Mount Everest. Himalaista opowiedział nam o przygotowaniach i przebiegu wyprawy, „życiu codziennym” w czasie zdobywania szczytu (przygotowanie posiłków, nocleg itp.). Pan Stempniewski przyniósł i pokazał także uczniom kombinezon i buty używane przez himalaistów w czasie wypraw. Podkreślił rolę pasji w życiu, co zaowocowało późniejszą dyskusją w klasie na temat pasji dzieci. Po spotkaniu uczniowie wykonali prace plastyczne na temat „Himalaje – moje wrażenia”.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20180924_a{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".