Sprzątanie świata 2018

Sprzątanie świata 2018

Kampania "Sprzątanie Świata - Polska 2018"-wspólna lekcja poszanowania środowiska pod hasłem "Akcja - Segregacja!"

W naszej szkole, 21 września uczniowie klas I-III aktywnie przystąpili do akcji „Sprzątanie Świata”.

Na boisku szkolnym uczniowie zapoznali się z historią i celem akcji ekologicznej. Zaprezentowane zostały plakaty ekologiczne przygotowane przez uczniów, zachęcające do segregowania śmieci oraz ochrony środowiska. W dalszej części akcji dzieci wraz z wychowawcami i nauczycielami świetlicy, przeszły uliczkami osiedla skandując hasła: SEGREGUJ ŚMIECI, BĄDŹ ZAWSZE EKO!

W salach lekcyjnych można oglądać tematyczne prace uczniów.

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20180924_s{/gallery}