SP3 w Domu Pomocy Społecznej

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

SP3 w Domu Pomocy Społecznej

 {gallery count=2}artykuly/2012/dps{/gallery}

29 listopada grupa uczniów z naszej szkoły, przedstawiająca wcześniej kolegom inscenizację słowno-muzyczną z okazji Święta Niepodległości, była z wizytą w Domu Pomocy Społecznej. Celem wizyty było przedstawienie pensjonariuszom powyższej inscenizacji. Wizyta była bardzo wzruszająca i zarazem poruszająca dla dzieci. Starsi ludzie wysłuchali z rozrzewnieniem patriotycznych wierszy, śpiewali z uczniami legionowe i partyzanckie pieśni. Widać było, że pensjonariuszom wizyta ta sprawiła dużo radości, dla dzieci zaś była niezwykle wzruszająca.
Zostaliśmy tak mile przyjęci, że planujemy już kolejne spotkanie z pensjonariuszami w grudniu, by wspólnie kolędować.

 

 

 

 

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".