Piknik klasowy oddziału IVC

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Piknik klasowy oddziału IVC

Uczniowie z oddziału IVC w poniedziałek 22.10.2018 r. wspólnie z wychowawcą urządzili sobie imprezę integracyjną. Była to doskonała okazja do spędzenia razem czasu na boisku szkolnym i placu zabaw, sprawdzenia swoich umiejętności sportowych i organizacyjnych. Uczniowie rozegrali mecz piłki nożnej, a następnie przeprowadzono różne konkurencje sportowe. Czas ten minął w miłej atmosferze. Miłym akcentem były pyszne ciasta przygotowane przez mamę Martynki Sujki, której serdecznie dziękujemy.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20181101_pik{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".