Międzynarodowy Dzień Zdrowego Śniadania

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Międzynarodowy Dzień Zdrowego Śniadania

Pierwsze śniadanie jest dlatego tak ważne, bo po przespanej nocy poziom glukozy we krwi jest niski, a jeśli dziecko nie zje porannego posiłku, może się on dodatkowo obniżyć. Upośledza to funkcje komórek całego organizmu, ale szczególnie komórek nerwowych mózgu i wpływa niekorzystnie na procesy poznawcze. Mając na uwadze te ważne informacje, nauczyciele naszej szkoły od wielu lat wdrażają uczniów do spożywania w szkole
II śniadania. Nie tylko propagują jedzenie II śniadania, ale duży nacisk kładą na jego zdrowy skład. I tak, 8 listopada uczniowie obchodzili ten dzień razem z nauczycielami, spożywając swoje kanapki i dzieląc się wrażeniami na temat tego święta.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20181120_dzien{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".