Międzynarodowy Dzień Zdrowego Śniadania

Międzynarodowy Dzień Zdrowego Śniadania

Pierwsze śniadanie jest dlatego tak ważne, bo po przespanej nocy poziom glukozy we krwi jest niski, a jeśli dziecko nie zje porannego posiłku, może się on dodatkowo obniżyć. Upośledza to funkcje komórek całego organizmu, ale szczególnie komórek nerwowych mózgu i wpływa niekorzystnie na procesy poznawcze. Mając na uwadze te ważne informacje, nauczyciele naszej szkoły od wielu lat wdrażają uczniów do spożywania w szkole
II śniadania. Nie tylko propagują jedzenie II śniadania, ale duży nacisk kładą na jego zdrowy skład. I tak, 8 listopada uczniowie obchodzili ten dzień razem z nauczycielami, spożywając swoje kanapki i dzieląc się wrażeniami na temat tego święta.

 

Galeria

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa