DZIEŃ CZERWONEJ WSTĄŻECZKI

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

DZIEŃ CZERWONEJ WSTĄŻECZKI

1 grudnia to Światowy Dzień Walki z AIDS. W naszej szkole dzień ten był obchodzony pod hasłem „Dzień Czerwonej Wstążeczki”, bo to właśnie ona jest symbolem łączności
z chorymi na AIDS. Była to świetna okazja do tego abyśmy uświadomili sobie, iż problem HIV/AIDS może dotyczyć każdego z nas. Aby tego uniknąć musimy być świadomi zagrożeń jakie niosą różnego rodzaju ryzykowne zachowania. Aby tę świadomość podnieść w klasach  VII i VIII zostały przeprowadzone zajęcia warsztatowe, poszerzające i uzupełniające wiedzę dotyczącą tego problemu. Dodatkowo poruszona przez młodzież została tez kwestia empatii i tolerancji wobec nosicieli wirusa HIV i chorych na AIDS. Na znak łączności z chorymi na AIDS uczniowie przypięli swoją czerwoną wstążeczkę.

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20181201_aids{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".