PRACE PROJEKTOWE NASZYCH UCZENNIC NA POLITECHNICE ŁÓDZKIEJ

PRACE PROJEKTOWE NASZYCH UCZENNIC NA POLITECHNICE ŁÓDZKIEJ

Uczennice klasy VIIIC Hania Pązik, Kornelia Łapińska i Alicja Burzyńska zaprezentowały swoje pomysły i pracę badawczą na XXIX Seminarium Uczniowsko-Studenckim „Problemy Ochrony Środowiska” organizowanym corocznie przez Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej. Seminarium miało miejsce 15 marca i prezentowało się na nim ponad 20 szkół z różnych województw, w tym tylko trzy szkoły podstawowe. Dziewczęta zaprezentowały prace w kategorii plakat – forma artystyczna i poster – praca badawcza. Hania i Kornelia badały poziom hałasu panujący w naszej szkole. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20190319_pro{/gallery}