PRACE PROJEKTOWE NASZYCH UCZENNIC NA POLITECHNICE ŁÓDZKIEJ

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

PRACE PROJEKTOWE NASZYCH UCZENNIC NA POLITECHNICE ŁÓDZKIEJ

Uczennice klasy VIIIC Hania Pązik, Kornelia Łapińska i Alicja Burzyńska zaprezentowały swoje pomysły i pracę badawczą na XXIX Seminarium Uczniowsko-Studenckim „Problemy Ochrony Środowiska” organizowanym corocznie przez Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej. Seminarium miało miejsce 15 marca i prezentowało się na nim ponad 20 szkół z różnych województw, w tym tylko trzy szkoły podstawowe. Dziewczęta zaprezentowały prace w kategorii plakat – forma artystyczna i poster – praca badawcza. Hania i Kornelia badały poziom hałasu panujący w naszej szkole. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20190319_pro{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".