TROCHĘ FIZYKI W ANGIELSKIEJ OTOCZCE CZYLI INTERDYSCYPLINARNA LEKCJA FIZYKI I JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

TROCHĘ FIZYKI W ANGIELSKIEJ OTOCZCE CZYLI INTERDYSCYPLINARNA LEKCJA FIZYKI I JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Klasa VIIIC uczestniczyła w nietypowej lekcji łączącej fizykę i język angielski. Uczniowie poszerzali zasób angielskiego słownictwa związanego z zagadnieniami z fizyki i uczyli się zapamiętywać wzory kojarząc je z angielskimi odpowiednikami wielkości fizycznych. Zbudowali także elektroskop czytając angielską instrukcję jego konstruowania i rozwiązywali zadania tekstowe, zapisane w języku angielskim a zakodowane kodem QR. W celu rozkodowania zadań pracujący w grupach uczniowie używali aplikacji skaner kodów QR zainstalowanych w smartfonach. Lekcję przygotowała pani K. Rękawiecka i E. Pęcza

 

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20190401_l{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".