Konkurs Mitologiczny 2019

Konkurs Mitologiczny 2019

„O to chodzi jedynie, By naprzód wciąż iść śmiało…”

"Odys" Leopold Staff

W tym roku w konkursie mitologicznym „Bliżej antyku” uczniowie klas V ponownie stanęli do rywalizacji o laur zwycięstwa. Pięć zespołów zaprezentowało swe umiejętności w prezentacji greckich postaci, a także wykazało się wiedzą o starożytnym świecie. W części teoretycznej uczestnicy zmagali się z zadaniami, które znacznie wykraczały poza program nauczania.

Konkurs po raz kolejny pokazał, jak dużym zainteresowaniem cieszy się on wśród naszych uczniów starożytność. Rywalizacja zakończyła się zwycięstwem drużyny z klasy 5d.

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20190404_km{/gallery}