Dzień Edukacji Narodowej 2019

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Dzień Edukacji Narodowej 2019

Dzień Edukacji Narodowej to szczególny dzień, w którym podkreślamy wiodącą rolę nauczycieli w zapewnieniu najwyższej jakości edukacji. Tradycją naszej szkoły w tym dniu jest ślubowanie i pasowanie na uczniów pierwszoklasistów. W uroczystości uczestniczyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie, ich rodzice. Pasowanie na ucznia to uroczystość o znaczeniu bardziej symbolicznym niż formalnym, podczas której pierwszoklasiści składają ślubowanie i oficjalnie zostają włączeni do społeczności szkolnej. W części artystycznej uczniowie klas trzecich przygotowali występ instrumentalny dla najmłodszych kolegów i koleżanek. Następnie występujący uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Na zakończenie chór podziękował piosenką pracownikom szkoły za trud i wychowanie. Po przerwie odbyła się druga część akademii  z udziałem uczniów klas starszych. Śpiewem i wierszem uczniowie wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów.

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20191014_den{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".