Andrzejki w Klasie IIIA

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Andrzejki w Klasie IIIA

W magiczny wieczór jakim są Andrzejki zarówno dziewczęta jak i chłopcy, dzieci i dorośli bawią się żartobliwymi wróżbami, najczęściej wspólnie, na organizowanych zabawach i imprezach lub kameralnych, domowych spotkaniach. Dnia 27 listopada 2019r. uczniowie Klasy IIIA wzięli udział w andrzejkowej zabawie. Organizacji imprezy podjęły się mamy, panie Karolina Beim i Ewelina Krzyżanowska.

Zabawa zaczęła się od krótkiej historii tradycji andrzejkowej. Następnie Dzieci wzięły udział w zabawach i wróżbach. Każdy dowiedział się, czy czeka go bogactwo, sława, słodkie życie, podróże czy spełnienie marzeń. Czas jednak pokaże, czy w przyszłości  spełnią się wszystkie andrzejkowe wróżby.

Imprezę andrzejkową poprzedził Klasowy Dzień Smaków. w jego trakcie wszyscy mogli raczyć się zdrowymi przekąskami przygotowanymi przez rodziców.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20191202_a{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".