Wieczornica Bożonarodzeniowa w Szkole Podstawowej nr 3 w Łodzi

Wieczornica Bożonarodzeniowa w Szkole Podstawowej nr 3 w Łodzi

W dniu 17 grudnia 2019r. o godz. 17 odbyła się w naszej szkole Wieczornica Bożonarodzeniowa.

W tym szczególnym okresie świątecznym chcieliśmy, aby nasza społeczność poczuła więź i radość z bycia razem.

W murach szkoły spotkali się opiekunowie, nauczyciele i uczniowie. Na scenie zaprezentowali się laureaci konkursu recytatorskiego oraz przedstawiciele chóru szkolnego. Można było także obejrzeć spektakl „Opowieść wigilijna”.

Niepowtarzalna sceneria i przyjazna atmosfera przyczyniły się do nadania temu wydarzeniu wyjątkowej oprawy.

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20191220_w{/gallery}