Święta z WOŚP w klasie 1b

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Święta z WOŚP w klasie 1b

W środę, 18 grudnia wigilijne spotkanie klasy 1b uświetniła obecność p. Zbigniew Pietrzaka
z WOŚP. Jest on bliskim współpracownikiem p. Jurka Owsiaka . Obecność gościa  była nagrodą, którą otrzymał uczeń tej klasy Jakub Jankowski. Kuba postanowił swoją nagrodą podzielić się z klasą. Podczas zajęć  dzieci dowiedziały się, że ich gość zajmuje się ratownictwem medycznym. Organizował ogólnopolską akcję bicia rekordu w długości resuscytacji.  Nawiązując do swoich działań w WOŚP p. Pietrzak postanowił uczulić dzieci na znaczenie umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.  Dzieci utrwaliły znajomość telefonów alarmowych, ale największą atrakcją była możliwość nauki resuscytacji  na fantomie. Uczniowie byli bardzo przejęci wizytą p. Pietrzaka, a uświetnieniem tego wydarzenia było zaśpiewanie kolędy połączonej z grą na instrumentach  oraz otrzymanie prezentów od Mikołaja.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20200107_w{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".