WARSZTATY NA TEMAT ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

WARSZTATY NA TEMAT ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

W dniu 3 lutego 2020 roku w klasie III a odbyły się warsztaty na temat zdrowego stylu życia przeprowadzone przez Specjalistki z Poradni Promocji Zdrowia Miejskiego Centrum Terapii i Profilaktyki Zdrowotnej. W czasie zajęć dzieci dowiedziały się jak zdrowo się odżywiać, aktywnie spędzać wolny czas i dbać o higienę osobistą. Uczniowie aktywnie pracowali rozwiązując krzyżówkę, układając jadłospis, biorąc udział w quizie z nagrodami. Dzieci dowiedziały się jak ważna dla zdrowia jest profilaktyka. Na zakończenie uczniowie otrzymali dyplomy.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20200217_w{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".