WARSZTATY NA TEMAT ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

WARSZTATY NA TEMAT ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

W dniu 3 lutego 2020 roku w klasie III a odbyły się warsztaty na temat zdrowego stylu życia przeprowadzone przez Specjalistki z Poradni Promocji Zdrowia Miejskiego Centrum Terapii i Profilaktyki Zdrowotnej. W czasie zajęć dzieci dowiedziały się jak zdrowo się odżywiać, aktywnie spędzać wolny czas i dbać o higienę osobistą. Uczniowie aktywnie pracowali rozwiązując krzyżówkę, układając jadłospis, biorąc udział w quizie z nagrodami. Dzieci dowiedziały się jak ważna dla zdrowia jest profilaktyka. Na zakończenie uczniowie otrzymali dyplomy.

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20200217_w{/gallery}