Bal 2019/2020

Bal 2019/2020

W piątek 31 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbył się Bal Klas Ósmych. W oficjalnej części głos zabrała pani wicedyrektor, która w ciepłych słowach powitała uczniów, rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych gości, życząc wszystkim udanej zabawy. Przyszli absolwenci naszej szkoły rozpoczęli uroczystość tradycyjnym polonezem, a następnie zaprezentowali się w tańcu belgijskim, który dedykowany był rodzicom. Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa taneczna przy ulubionych przebojach. Dla wielu uczniów był to pierwszy w życiu bal, dlatego przygotowaniom do niego towarzyszyły wielkie emocje. Elegancko ubrani ósmoklasiści, wraz z zaproszonymi przedstawicielami klas siódmych, bawili się przy dźwiękach muzyki do późnych godzin wieczornych.

Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców, który profesjonalnie zajęli się organizacją balu, przygotowali pyszny poczęstunek i dbali o to, aby impreza przebiegała pomyślnie.

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20200217_bal{/gallery}