Nasza szkoła świętuję 100-lecie narodzin Jana Pawła II

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Nasza szkoła świętuję 100-lecie narodzin Jana Pawła II

Podczas ludzkiej wędrówki na ziemi pojawiają się na naszych drogach ludzie, którzy dość znacząco wpływają na nasze życie. Myśląc o kimś takim w pierwszej kolejności pojawia się wspomnienie naszego Świętego Jana Pawła II – Wielkiego Człowieka, po którym pamięć jest wciąż żywa, a On sam jest ważnym autorytetem moralnym dzisiejszego społeczeństwa. Jan Paweł II – postać o wielkim przesłaniu duchowym, niezwykle charyzmatyczna, wielkiego formatu, którego wspominają ludzie z całego świata ,dostrzegając Jego Wielkość. Potrafił dotrzeć do każdego człowieka ze Słowem Bożym i zjednoczyć osoby bez względu na pochodzenie, kolor skóry, wyznawaną religię. Ojciec Święty był ambasadorem dzieci i młodzieży. Od początku swojej działalności apostolskiej pokładał wielkie nadzieje w najmłodszych pokoleniach i dla nich poświęcił cały pontyfikat.

W 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II pragniemy wyrazić naszą wdzięczność i pamięć poprzez nasze prace.

Uczniowie SP 3 w Łodzi

 

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20200525_religia{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".