Nasza szkoła świętuję 100-lecie narodzin Jana Pawła II

Nasza szkoła świętuję 100-lecie narodzin Jana Pawła II

Podczas ludzkiej wędrówki na ziemi pojawiają się na naszych drogach ludzie, którzy dość znacząco wpływają na nasze życie. Myśląc o kimś takim w pierwszej kolejności pojawia się wspomnienie naszego Świętego Jana Pawła II – Wielkiego Człowieka, po którym pamięć jest wciąż żywa, a On sam jest ważnym autorytetem moralnym dzisiejszego społeczeństwa. Jan Paweł II – postać o wielkim przesłaniu duchowym, niezwykle charyzmatyczna, wielkiego formatu, którego wspominają ludzie z całego świata ,dostrzegając Jego Wielkość. Potrafił dotrzeć do każdego człowieka ze Słowem Bożym i zjednoczyć osoby bez względu na pochodzenie, kolor skóry, wyznawaną religię. Ojciec Święty był ambasadorem dzieci i młodzieży. Od początku swojej działalności apostolskiej pokładał wielkie nadzieje w najmłodszych pokoleniach i dla nich poświęcił cały pontyfikat.

W 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II pragniemy wyrazić naszą wdzięczność i pamięć poprzez nasze prace.

Uczniowie SP 3 w Łodzi

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20200525_religia{/gallery}