Szkolny konkurs plastyczny - kopiujemy mistrzów.

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Szkolny konkurs plastyczny - kopiujemy mistrzów.

Uczniowie naszej szkoły, w drugim półroczu tego roku szkolnego podjęli trudne wyzwanie i zmierzyli się z dziełami wielkich mistrzów. Prac konkursowych napłynęło niewiele, ale za to na bardzo wysokim poziomie. Ponieważ każda praca wykonana została z wielką pieczołowitością, dbałością o wierność z oryginałem i olbrzymim zaangażowaniem trudno było wybrać taką, którą można by było uznać za najlepszą. Stąd tytuł "Wielkiego kopisty" przyznajemy wszystkim artystom biorącym udział w tym konkursie czyli: Oskarowi Bojanowskiemu, Dominice Jabłońskiej, Lilianie Reliszko, Kindze Rutkowskiej (za kreatywne podejście do konkursu). Krzysztofowi Borzęckiemu Witkowi Jędrzejczakowi i  Szymonowi Orłowskiemu.
Jury w składzie: Iwona Bobrycz- Kiliś, Marzena Czachórska -Wtykło, Sebastian Dominiak.

 

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".