Finał Kampanii Społecznej ŁODZIAKI WDZIĘCZNIAKI

Finał Kampanii Społecznej ŁODZIAKI WDZIĘCZNIAKI

Już 5 czerwca 2020 roku odbędzie się PREMIERA filmu na który wspólnie pracowały dzieci, rodzice, nauczyciele, dyrektorzy oraz doradcy metodyczni Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Jesteśmy dumni z naszego dzieła, dlatego też zachęcamy Państwa do wspólnego oglądania.

Film ten to zbiór prac plastycznych wykonany przez łódzkie i zgierskie dzieci przy współudziale rodziców, nauczycieli oraz doradców metodycznych Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Jest maleńkim gestem ukazującym wyrazy wdzięczności za wytężoną pracę służb ratowniczych, mundurowych oraz wszystkich innych, którzy z narażeniem życia i zdrowia wspierają nas w ostatnim czasie.

DZIECI DZIĘKUJĄ NAJPIĘKNIEJ