Finał Kampanii Społecznej ŁODZIAKI WDZIĘCZNIAKI

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Finał Kampanii Społecznej ŁODZIAKI WDZIĘCZNIAKI

Już 5 czerwca 2020 roku odbędzie się PREMIERA filmu na który wspólnie pracowały dzieci, rodzice, nauczyciele, dyrektorzy oraz doradcy metodyczni Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Jesteśmy dumni z naszego dzieła, dlatego też zachęcamy Państwa do wspólnego oglądania.

https://www.youtube.com/watch?v=xwioMAzsL50

 

Film ten to zbiór prac plastycznych wykonany przez łódzkie i zgierskie dzieci przy współudziale rodziców, nauczycieli oraz doradców metodycznych Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Jest maleńkim gestem ukazującym wyrazy wdzięczności za wytężoną pracę służb ratowniczych, mundurowych oraz wszystkich innych, którzy z narażeniem życia i zdrowia wspierają nas w ostatnim czasie.

 

DZIECI DZIĘKUJĄ NAJPIĘKNIEJ

 

 

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".