Puchar Dyrektora 2014

Puchar Dyrektora 2014

Dn. 14 marca 2014 r. odbył się apel dla klas IV-VI, poświęcony rozstrzygnięciu konkursu o Puchar Dyrektora SP3. Przez pierwszy semestr uczniowie wszystkich klas brali udział w różnorodnych konkurencjach współzawodnicząc ze sobą na poziomie poszczególnych klas. Do finału zakwalifikowały się klasy: IVc, Vb oraz VIa. Finałową konkurencją były wyścigi rzędów. Po emocjonującym pojedynku zwyciężyła klasa Vb, która jest także zwycięzcą tego konkursu w poprzednim roku. SERDECZNIE GRATULUJEMY KLASIE VB TAK WSPANIAŁEJ WYGRANEJ.

{gallery}artykuly/2013/konkurs_na_stroj.jpg{/gallery}

W trakcie apelu zostały także wręczone nagrody za konkurs na najciekawszy strój karnawałowy, organizowany przez Samorząd Uczniowski. Zwycięzcami zostali: Wanessa Gąsiorkiewicz z kl. Vb, Maja Kałczak z kl. Vc oraz Michał Gabara z kl. IVb.