Konkurs mitologiczny

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Konkurs mitologiczny

W marcu odbył się w naszej szkole cykliczny już konkurs mitologiczno - historyczny "Bliżej antyku". Konkurs odbył się na poziomie klas V. Rywalizacja jak co roku była zacięta. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą z zakresu mitologii i historii ale też pokazać swoją pomysłowość w przedstawianiu postaci mitologicznych podczas odgrywanych scenek, jak również popisać się zdolnościami plastycznymi podczas rysowania wazy greckiej. I tak w owych rozgrywkach najlepszą klasą okazała się klasa V c, II miejsce zajęła V b, III miejsce V a


 {gallery animation=1918 slider=boxplus.carousel slider:positioning=center}artykuly/2013/konkurs_mitologiczny{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".