Lekcja wolności

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Lekcja wolności

W 25. rocznicę wolnych wyborów i okrągłego stołu nasza szkoła odpowiedziała na apel Ministerstwa Edukacji Narodowej i wzięła udział w akcji "Lekcja wolności". Akcja ta miała na celu rozpropagowanie i upamiętnić wydarzenia sprzed 25 lat i nie tylko. Starsi uczniowie naszej szkoły  wykonali plakaty tematyczne na ten temat. Społeczność szkolna miała przeprowadzoną tzw. Lekcję wolności na godzinach wychowawczych.

{gallery width=444 orientation=vertical navigation=right count=1 animation=1760}artykuly/2013/lekcja_wolnosci{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".