Promocja siatkówki

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Promocja siatkówki

W tym roku Łódź jest gospodarzem FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014. W ramach promocji gry w piłkę siatkową w naszej szkole została zorganizowana konferencja prasowa mówiąca o krzewieniu kultury fizycznej wśród uczniów łódzkich szkół, a w szczególności gry w piłkę siatkową. Mają w tym pomóc zajęcia organizowane przez Mistrza Polski Marcina Prusa. W zajęciach brały udział dzieci korzystające latem z zajęć w ramach Trenera Osiedlowego. W zajęciach warsztatowych z M. Prusem brały udział uczniowie szkół podstawowych nr 3, 45, 110 i 166.

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".