Ponownie w Muzeum Archeologiczno-Etnograficznym

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Ponownie w Muzeum Archeologiczno-Etnograficznym

3 października klasa IVa była na lekcji muzealnej z historii połączonej z oglądaniem wystawy w Muzeum Archeoelgiczno-etnograficznym. Tematem lekcji była Archeologia jako źródło przeszłości. Uczniowie poza tym, że dowiedzieli się mnóstwo ciekawych rzeczy nt: pracy archeologa, rodzajów źródeł na których bazuje historia, mogli dodatkowo wiele eksponatów dotknąć, założyć. Było to dla nich nieocenione źródło wiedzy.


 {gallery animation=1918 slider=boxplus.carousel slider:positioning=center}artykuly/2014/muzeum_arch{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".