Spotkanie z policjantami

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Spotkanie z policjantami

Dnia 5 listopada 2014r. miało miejsce spotkanie policjantów z uczniami klas pierwszych. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Łodzi przybyli do naszej szkoły w towarzystwie Kota Prewencjusza. Policyjna maskotka wspomaga funkcjonariuszy w działalności prewencyjnej. Uczniowie zostali zapoznani z podstawowymi zasadami ruchu drogowego. Omówiono bezpieczną drogę do szkoły i do domu. Policjanci uczulili dzieci na ewentualne kontakty z osobami obcymi. Dzieci wykazały się dużą wiedzą w zakresie tematów poruszanych na spotkaniu. Na zakończenie wszyscy uczniowie klas pierwszych zrobili pamiątkowe zdjęcie z policyjną maskotką.


 {gallery animation=1918 slider=boxplus.carousel slider:positioning=center}artykuly/2014/policja{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".