Święto Niepodległości w DPS

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Święto Niepodległości w DPS

Dnia 18 listopada 2014 r uczniowie naszej szkoły wystąpili w DPS z programem  artystycznym z okazji 11 listopada. W programie znalazły się recytacje oraz w wykonaniu chóru SP nr 3 pieśni żołnierskie i  legionowe. Pensjonariusze przyjęli ze wzruszeniem nasz  występ. Wspólnie z chórem śpiewali znane im pieśni. Na pamiątkę zrobiliśmy wspólne zdjęcie. Kończąc spotkanie pan Dyrektor placówki DPS serdecznie nam podziękował a pensjonariusze nagrodzili nas dużym brawami.


 {gallery animation=1918 slider=boxplus.carousel slider:positioning=center}artykuly/2014/20141118_dps{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".