Z wizytą w Radiu Łódź

Z wizytą w Radiu Łódź

Klasa IVb w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w dniu 20 listopada wybrała się na wycieczkę do Radia Łódź. We wspaniałej atmosferze, którą stworzył oprowadzający dziennikarz, pan Radosław Wilczek, uczniowie zwiedzili zakamarki radia. Czwartoklasiści odwiedzili studio nagrań, stali się bohaterami wywiadu, który został nagrany i na ich oczach poddany obróbce technicznej. Widzieli pracę w reżyserce oraz studiu podczas emitowania na żywo serwisu informacyjnego. Uczniowie zobaczyli jak powstaje materiał, który jest emitowany na falach radiowych, zwiedzili także biura dziennikarzy informacyjnych. Pan Wilczek w ciekawy sposób opowiadał o pracy swojej oraz kolegów, zachęcając uczniów do pilnej nauki i zasilenia w przyszłości szeregów pracowników Radia Łódź.

{gallery animation=1918 slider=boxplus.carousel slider:positioning=center}artykuly/2014/radiolodz{/gallery}