Rozgrywki piłkarskie

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Rozgrywki piłkarskie

16.04.2015 na boisku Szkoły Podstawowej 114 w Łodzi odbyły się rozgrywki w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowane przez Miejski Szkolny Związek Sportowy w Łodzi. W ćwierćfinale rozgrywek Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 w Łodzi w składzie: Tomasz Pałgan, Jakub Janik, Michał Wojtysiak, Piotr Kacprzak, Adrian Guziński, Mateusz Adamczak, Jakub Twardowski, Adam Kaźmierski, Jakub Więckowski, Krystian Szczęsny, Jakub Sętkowski pokonała 2:1 SP 173 Łódź  i przegrała 2:6 z SP 114 Łódź oraz 2:7 z SP 14 Łódź.  Reprezentacja zajęła III miejsce w grupie i odpadła z dalszych rozgrywek. Opiekunem zespołu był Sylwester Makara.

{gallery width=444 orientation=vertical navigation=right count=1 animation=1760}artykuly/2014/zawody_nozna{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".