AIESEC

AIESEC

W dniach 4-8 maja 2015 gośćmi naszej szkoły byli studenci z organizacji AIESEC, którzy prowadzili warsztaty dla uczniów klas III-VI. Odwiedzili nas: Linda Wang z Kanady oraz Shivam Bansal z Indii. W ciągu tych pięciu, niezwykle emocjonujących dni, dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy, nie tylko o tych krajach, ale także o ich kulturze, obyczajach i ludziach. Wiemy już jak wygląda SKYWALK i PATH w Toronto, wiemy jak wiązać DHOTI i tańczyć w stylu Bollywood. Linda i Shivam z wielkim entuzjazmem i cierpliwością odpowiadali na liczne pytania naszych uczniów, zrobili miliony fotek i selfie.

Bardzo się zaprzyjaźniliśmy i na pewno pozostaniemy w kontakcie :)

{gallery cols=2 rows=2}artykuly/2014/aiesec{/gallery}