W dziką stronę - park Julianowski

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

W dziką stronę - park Julianowski

Dnia 21 maja 2015r. klasa IE uczestniczyła w kolejnych warsztatach w ramach Projektu "W dziką stronę". Zajęcia odbyły się w Parku Julianowskim i przeprowadzone zostały przez edukatorkę p. Ewelinę Paprocką.
Celem warsztatów było oswojenie i zaciekawienie uczniów przyrodą, zainteresowanie ich procesami zachodzącymi w przyrodzie, umożliwienie nieskrępowanego obcowania z przyrodą, odkrywania jej znaczenia, zależności w przyrodzie, a także nabywanie przez uczniów umiejętności radzenia sobie w terenie, nabieranie przez dzieci wiary we własne siły, integracja grupy.
Zajęcia w terenie parkowo-leśnym sprawiły dzieciom dużą frajdę. Były bardzo zainteresowane. Brały aktywny udział we wszystkich ćwiczeniach. Na zakończenie stworzyły kartki z okazji Dnia Matki z naturalnych elementów (kwiatki, listki itp.).
W drodze powrotnej wszystkie dzieci dopytywały się o termin kolejnych zajęć terenowych.

  {gallery animation=1918 slider=boxplus.carousel slider:positioning=center}artykuly/2014/w_dzika_strona_2{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".