Nietypowi goście

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Nietypowi goście

W dniu 29.05.2015 w naszej szkole witaliśmy nietypowych gości. Odwiedzili nas policjanci Miejskiej Komendy Policji w Łodzi ze specjalnie wyszkolonymi psami - dwoma wspaniałymi owczarkami o imieniu Toro i Sziwa. Policjanci opowiadali uczniom klas I-III o tajnikach pracy z psami i ich tresurze. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób psy policyjne pomagają stróżom prawa w ich codziennej pracy. Toro i Sziwa popisywali się też rozmaitymi sztuczkami. To był prawdziwy pokaz umiejętności i posłuszeństwa. Uczniowie klas młodszych byli zachwyceni i zadawali wiele pytań policjantom. Toro i Sziwa zrobili na nich ogromne wrażenie.

 {gallery animation=1918 slider=boxplus.carousel slider:positioning=center}artykuly/2014/psy{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".