Bezpieczeństwo na co dzień

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Bezpieczeństwo na co dzień

Zespół popularyzujący ratownictwo i ochronę ludności w klasach 1-6 rozpowszechnił wiedzę dotyczącą zagrożeń i bezpieczeństwa w domu, w oparciu o materiały ze strony KGPSP. Zapoznał uczniów z sygnałami alarmowymi i komunikatami ostrzegawczymi. W kwietniu odbyła się wystawa popularyzująca sposoby radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych oraz ogłoszono konkurs plastyczny pod hasłem ?Bezpieczeństwo na co dzień?. Spośród wielu prac zespół wyłonił zwycięzców:

  • 1 miejsce Filip Dziedzic z klasy 1D 
  • 2 miejsce Maja Bajkowska z klasy 3B 
  • 3 miejsce Hania Kląbka z klasy 1E


Laureatom serdecznie gratulujemy.


 {gallery width=150 cols=3 rows=1}artykuly/2014/bhp_na_co_dzien_2{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".