W dziką stronę - park Julianowski II

W dziką stronę - park Julianowski II

W środę 3 czerwca 2015 r. klasa 1E brała udział w kolejnych warsztatach w ramach projektu "W dziką stronę", które odbyły się w Parku Julianowskim. Tym razem zabawy i doświadczenia w terenie leśno-parkowym prowadziła wychowawczyni Dorota Nowak. Zajęcia rozpoczęły się od zabaw integracyjnych. Następnie dzieci zapoznały się z budową drzewa, poszukiwały najgrubszych i najcieńszych drzew - mierzyły ich obwód różnymi sposobami. Potem tworzyły galerię obrazów przyrodniczych na chuście animacyjnej. Obserwowały rośliny i zwierzęta w naturalnym środowisku.
W trakcie zajęć dzieci wykazały się dużą aktywnością i pomysłowością. Wielką przyjemność sprawił piknik na łące.

{gallery animation=1918 slider=boxplus.carousel slider:positioning=center}artykuly/2014/w_dzika_strona_3{/gallery}