W dziką stronę - park Julianowski III

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

W dziką stronę - park Julianowski III

W środę 10 czerwca 2015r. w parku na Julianowie uczniowie klasy 1E już po raz kolejny uczestniczyły w Warsztatach realizowanych w ramach projektu ?W dziką stronę?. Dzieci obserwowały i wypowiadały się na temat zwierząt, ptaków i roślin znajdujące się nad stawem i na łące. W lesie szukały ciekawych okazów przyrodniczych z których robiły instrumenty muzyczne by następnie utworzyć orkiestrę i zagrać koncert. W zespołach tworzyły z leśnych materiałów własne projekty budowlane . Zabawy sprawiły im nie tylko wiele radości, zadowolenia i satysfakcji z wykonanych wspólnie działań, ale też wzbogaciły ich o nowe wiadomości dotyczące przyrody. Niebywałą przyjemność sprawiło im dokarmianie kaczek nad stawem.

  {gallery animation=1918 slider=boxplus.carousel slider:positioning=center}artykuly/2014/w_dzika_strona_4{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".