Święto Niepodległości

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Święto Niepodległości

Dnia 9.11.2015 r. na terenie szkoły obchodziliśmy rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowie klas czwartych przygotowali krótki apel wzbogacony prezentacją multimedialną, która zawierała najważniejsze daty historyczne z czasów zaborów. Wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Państwowy. Uczniowie klas młodszych pod przewodnictwem chóru zaśpiewali  ?Nasze polskie ABC?, a uczniowie klas starszych ?Legiony?. Dzieci przypomniały sobie również piękny wiersz ?Kto Ty jesteś ? Polak mały?. Na zakończenie uroczystości wszyscy recytowali go z artystami. Do dekoracji wykorzystano rysunki uczniów klas czwartych. Słowa WOLNOŚĆ, NIEPODLEGŁOŚĆ w biało czerwonych barwach stanowiły piękne tło. Gdy mury szkoły odbijały echem dźwięki patriotycznych pieśni wszyscy byliśmy dumni, że jesteśmy Polakami.

{gallery cols=2 rows=2}artykuly/2015/20151109_11_listopada{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".