DPS

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

DPS

Dnia 19.11.2015 r. uczniowie naszej szkoły pod opieka p. Błażejewskiej i p. Wagner, w ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym odwiedzili pobliski Dom Pomocy Społecznej z programem artystycznym przygotwanym z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Pensjonariusze ze wzruszeniem wysłuchali recytowanych przez uczniów wierszy i odśpiewali
z nami Hymn Polski oraz Legiony. Wspólnie z dziećmi recytowali wiersz "Kto ty jesteś Polak mały". Jak sie okazało pamiętali świetnie tekst ze swojego dzieciństwa. Spotkaniu towarzyszyła przyjazna patriotyczna atmosfera.

{gallery cols=2 rows=2}artykuly/2015/20151119_dps{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".