Muzeum Miasta Łodzi

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Muzeum Miasta Łodzi

Dnia 17 listopada 2015r. klasa IIE w ramach projektu realizowanego w 100 rocznicę przyłączenia Bałut do Łodzi była w Muzeum Miasta Łodzi. Dzieci zwiedzały Pałac Poznańskiego. Zapoznały się z krótką historią rodu łódzkiego fabrykanta i obyczajami oraz kulturą z okresu rozkwitu Łodzi Przemysłowej. Uczniowie oglądali stroje z przełomu XIX i XX wieku. W drugiej części spotkania uczestniczyły w zajęciach plastycznych gdzie tworzyły własne projekty strojów.
Wizyta w Muzeum i możliwość obejzenia zgromadzonych tam zbiorów wywarły na dzieciach niezapomniane wrażenie.

 

{gallery cols=2 rows=2}artykuly/2015/20151117_muzeum{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".